خدمات پس از فروش شرکت نکادیزل

 • دستگاه های دیزل ژنراتور ارائه شده توسط این شرکت دارای 1200 ساعت کاری و با 12 ماه گارانتی می باشد.
 • دستگاه های دیزل ژنراتور ارائه شده توسط این شرکت دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
 • انجام خدمات سرویس به صورت رایگان در محل در صورت ایجاد مشکل برای دستگاه.
 • سرکشی متناوب به دستگاه توسط متخصصین شرکت در طول مدت گارانتی.
 • نصب و راه اندازی و تست نهائی و آموزش بر عهده این شرکت می باشد.
 • همچنین این شرکت در زمینه تامین و تعمیر قطعات و اورهال نیز فعال می باشد.

فیلتر دیزل ژنراتور

مزایای فیلتر هوا با کیفیت جهت دیزل ژنراتور

 • فیلتر هوای استاندارد و مرغوب جهت دیزل ژنراتورهای با داشتن  کاغذ فیلتراسیون با سطحی بزرگتر نسبت به فیلترهای هوای متفرقه و غیر مرغوب، ظرفیت فیلتراسیون بالاتری داشته و عمر طولانی تری را برای دیزل ژنراتور تضمین می کنند.
 • کاغذ فیلترهای هوا اصل و اورجینال با کیفیت دچار چین خوردگی نمی شوند که این ویژگی ظرفیت نگهداری کارآمد گرد و غبار را در طول عمر فیلتر هوا دیزل ژنراتور تضمین می کند.
 • درزگیر لاستیکی مرغوب اطراف فیلتر هوا دیزل ژنراتور از ورود هوای فیلتر نشده به داخل موتور جلوگیری می کنند.

 

مزایای فیلتر روغن با کیفیت دیزل ژنراتور

 • فیلتر روغن با کیفیت بالا،  میزان راندمان تمیز کردن و محافظت بهینه از دستگاه دیزل ژنراتور را افزایش میدهد.
 • طراحی چیندار سطح کاغذ درون فیلتر روغن ، ظرفیت نگهداری کثیفی فیلتر روغن را به حداکثر رسانده، در نتیجه کارآمدی و قابل اعتماد بودن فیلتر روغن را در طول کل فاصله زمانی بین سرویس ها تضمین می کند. سوپاپ ضد تخلیه فیلتر روغن از خالی شدن فیلتر از روغن در هنگام خاموش شدن موتور جلوگیری می کند و لذا این اطمینان را حاصل می کند که فشار روغن لازم بلافاصله پس از راه اندازی مجدد در دسترس باشد.
 • حلقه های آب بندی انعطاف پذیر (اورینگ) فیلترهای با کیفیت، آب بندی ایمن و قابل اعتماد را حتی در شرایط سرمای شدید فراهم می کنند.
 • وجود سوپاپ بای پس با پوشش تفلون درون فیلتر روغن اجازه می دهد تا در صورت مسدود شدن کاغذ فیلتر روغن به هر دلیلی، روغن لازم برای موتور دیزل بدون فیلتراسیون از آن عبور کند تا ضمن حفظ روغن کاری دیزل از آسیب به دیزل ژنراتور جلوگیری شود.
 • محفظه فیلترهای روغن استاندارد در برابر فشار و خوردگی مقاوم بوده و با داشتن فلنج دوبل از نشتی روغن جلوگیری می کنند.

 

مزایای فیلتر گازوئیل با کیفیت دیزل ژنراتور

 • طراحی شده برای حداکثر محافظت در برابر سایش و آسیب خوردگی اجزای سیستم سوخت.
 • راندمان فیلتراسیون بهینه به دلیل کاغذ فیلتراسیون تقویت شده با فیبر مصنوعی با طراحی چند لایه.
 • چین های محکم سطح فیلترسوخت و ظرفیت حداکثری جذب کثیفی. این کار فیلتراسیون کارآمد را در کل بازه زمانی بین سرویس های دیزل ژنراتور را تضمین می کند.
 • نفوذپذیری دقیق سوخت محاسبه شده حداکثر خروجی موتور را فراهم می کند.
 • فلنج انتهای دوبل در برابر فشار سوخت مقاوم بوده و از نشتی سوخت جلوگیری می کند.
 • حلقه های آب بندی انعطاف پذیر(اورینگ) خطر نشتی را حتی در شرایط بسیار سرد از بین می برد.

روغن دیزل ژنراتور

 

انتخاب روغن مناسب دیزل ژنراتور نقش اساسی در بهبود عملکرد، نگهداری بهتر و طول عمر بیشتر دستگاه دیزل ژنراتور را دارد. لذا شرکت نکادیزل  همواره به خریداران و کاربران دیزل ژنراتور توصیه می نماید تا ضمن رعایت برنامه زمان بندی سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور از روغن استاندارد مطابق با روغن پیشنهاد شده توسط شرکت های تولید کننده استفاده نمایند. شرکت نکادیزل نماینده فروش انواع روغن دیزل ژنراتور در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید روغن دیزل ژنراتور Volvo Penta و یا دریافت لیست قیمت روغن دیزل ژنراتور با کارشناسان ما تماس بگیرید.


باطری دیزل ژنراتور

 

انتخاب باتری مناسب دیزل ژنراتور نقش مهم در بهبود عملکرد، نگهداری بهتر و طول عمر بیشتر باطری دستگاه دیزل ژنراتور دارد. لذا شرکت نکادیزل همواره به خریداران و کاربران دیزل ژنراتورتوصیه می نماید تا ضمن رعایت نکات مهم در نگهداری باطری، نسبت به انتخاب هوشمندانه باتری باکیفیت با توجه به ولتاژ و آمپر دینام دیزل اقدام نماید. شرکت نکادیزل نماینده فروش انواع باتری دیزل ژنراتور در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید باتری دیزل ژنراتور و یا دریافت لیست قیمت باتری دیزل ژنراتور با کارشناسان ما تماس بگیرید.


رینگ پیستون و یاتاقان دیزل ژنراتور

 

 

شرکت نکادیزل شایگان نماینده فروش انواع قطعات دیزل ژنراتور مانند رینگ، پیستون و یاتاقان دیزل ژنراتور در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید و یا استعلام قیمت رینگ، پیستون و یاتاقان دیزل ژنراتور با کارشناسان ما در واحد دیزل ژنراتور تماس بگیرید.


 

واتر پمپ دیزل ژنراتور

پمپ اب با مکیدن آب از داخل رادیاتور آنرا در داخل موتور دیزل به جریان می اندازد. پمپ آب در قسمت جلو دیزل و یا بغل سیلندر نصب میگردد.پمپ های آب دیزل ژنراتور از نوع سانتریفوژ (گریز از مرکز ) هستند که حرکت خود را از پولی جلو میل لنگ از طریق تسمه پروانه میگیرند. اساس کار واتر پمپ بدین ترتیب است که پره پمپ با چرخش خود باعث راندن و دور کردن آب از اطراف خود میشود، در این حالت آب تحت فشار به کانالهای داخل بدنه موتور فرستاده میشود و آب با دور شدن از پروانه واتر پمپ باعث ایجاد خلا در محفظه پمپ شده که این خلا موجب مکش آب از رادیاتور دیزل خواهد شد. شرکت نکادیزل شایگان نماینده فروش انواع واتر پمپ دیزل ژنراتور اورجینال در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید انواع واتر پمپ دیزل ژنراتور و یا دریافت اطلاعات بیشتر و لیست قیمت پمپ آب دیزل ژنراتور با کارشناسان ما در دیزل ژنراتور تماس بگیرید.


ECU دیزل ژنراتور

 

یکی از اجزاء بسیار مهم دیزل که نقش اساسی در کنترل و نظارت بر پارامترهای گوناگون کارکرد دیزل ژنراتور را به عهده دارد، ECU ای سی یو است که مختصر کلمات واحد کنترل الکترونیکی دیزل Electronic Control Unit می باشد. ECU دیزل ژنراتور همانند مغز انسان هدایت و کنترل دیزل را به عهده دارد. شرکت نکادیزل نماینده فروش انواع ECU دیزل ژنراتور در تهران و شهرستان ها می باشد. برای خرید ECU دیزل ژنراتور و یا دریافت لیست قیمت با کارشناسان ما در دیزل ژنراتور تماس بگیرید.


 ترموستات انواع دیزل ژنراتور

ترموستات بعنوان یک شیر یک طرفه و کنترل کننده جریان و دمای اب خروجی از موتور دیزل  عمل می کند که در محل خروجی آب موتور دیزل (سر سیلندر ) و در جایگاه خود نصب می شود. هنگام سرد بودن موتور و پائین بودن درجه حرارت مایع خنک کاری، سوپاپ ترموستات بسته شده و اجازه خروج آب از موتور و ورود به رادیاتور را نمی دهد. برای جلوگیری از ایجاد فشار روی پمپ آب و ایجاد کاویتاسیون هنگام بسته بودن ترموستات، یک مجرای برگشت یا بای پس از محفظه ترموستات به محل مکش پمپ آب وجود دارد که مایع خنک کاری از این مجرا به ورودی پمپ آب برگشت داده می شود. مایع خنک کاری تا هنگام بسته بودن ترموستات در داخل موتور گردش می کند. با ادامه کار موتورو گرم شدن مایع خنک کاری درون دیزل و رسیدن آب به درجه حرارت نرمال (حدودا 80 تا 90 درجه سانتی گراد)، ترموستات باز شده و اجازه خروج آب از موتور دیزل دیزل به رادیاتور دیزل ژنراتور را برای خنک کاری آن می دهد. در این هنگام مجرای بای پس بسته می شود. این عملیات با سرد گرم شدن موتور دیزل ژنراتور به همین ترتیب ادامه پیدا می کند و باعث ثابت ماندن درجه حرارت موتور خواهد شد .


کابل برق دیزل ژنراتور


 

جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت با کارشناسان فروش تماس بگیرید

دریافت مشاوره با واتساپ تماس با ما